• CANON
  • Canon Оригинална мастилница - CL-94Col
 Назад

Canon Оригинална мастилница - CL-94Col


Код: CL-94Col
 

Цена: 36.56 лв.

 Купувам 

Съвместимост:

PIXMA E514,

Color -

400 стр.

Цвят
цветна
Производител
Canon
Капацитет в брой страници
400 стр.

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки